Публікації
13:27
15 Червня
458

У Тернополі на місяць перекриють рух транспорту на одному з перехресть

Публікації

З 20 червня по 18 липня у Тернополі перекриють рух транспорту в районі перехрестя вулиць Татарська – Глибока, щоб провести поточний ремонт дороги.

Про це повідомляють у Тернопільській міській раді.

«На даному перехресті систематично спостерігається аварійне просідання дорожнього полотна, що вказує на проблеми з водовідведенням на даній території, зливовою каналізацією та водопроводом, – пояснив заступник міського голови Владислав Стемковський. – Тому на цій ділянці необхідно провести ретельне обстеження усіх підземних комунікацій. Для цього потрібно перекрии рух транспорту для забезпечення належних експлуатаційних умов під час виконання земельних і ремонтних робіт. ».

Зважаючи на те, що перехрестя вулиць Татарська – Глибока є важливим транспортним вузлом у Тернополі, на період ремонту визначили декілька альтернативних схем об’їзду.

Зокрема, відповідно до тимчасової Схеми організації дорожнього руху, транспорт, який з’їжджає з «Горбатого» мосту, зможе замість вул. Татарської, повернути праворуч та рухатися далі вулицею Дівочою, де тимчасово влаштують двосторонній рух. Далі з вул. Дівочої можна їхати за декількома напрямками: ліворуч на вул. Польову з виїздом на просп. Степана Бандери, або ж з вул. Дівочої рухатися в напрямку до вул. Антіна Манастирського, на якій теж встановлять двосторонній рух, або ж продовжити рух до перехрестя вулиць Лесі Українки – Слівенська.

Щодо транспорту, який буде рухатися у напрямку вулиць Василя Костянтина Острозького – Живова, доступними для проїзду будуть ті ж вулиці – Дівоча та Антіна Манастирського.

Автор: