Публікації
11:15
3 Серпня
261

У Тернополі люди з інвалідністю по зору можуть отримати компенсацію за придбані засоби реабілітації

Публікації

У Тернополі особи з інвалідністю та діти з інвалідністю по зору можуть отримати компенсацію за придбані засоби реабілітації.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

Підставою для виплати компенсації є висновок відповідно МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по зору, та товарний чек, що підтверджує його придбання.

Зокрема, особам з інвалідністю I і II груп та законним представникам дітей з інвалідністю по зору віком від 14 років виплачується компенсація за придбання годинника (електронного – дітям віком від шести років), аудіоплеєра (дітям віком від семи років), пристрою для визначення рівня рідини (дітям віком від семи років).

Особам з інвалідністю I групи та законним представникам дітей з інвалідністю по зору віком від шести років виплачується компенсація за придбання палиці тактильної.

На підставі висновку МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по зору, та товарного чека, що підтверджує придбання диктофона, виплачується компенсація особам з інвалідністю I і II групи по зору з-поміж студентів та слухачів закладів вищої освіти, особам, які працюють на посадах керівників та їх заступників, дітям з інвалідністю з 14 років, що навчаються в закладах загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, а також юристам, журналістам, педагогічним працівникам, науковцям, перекладачам.

Іншим спеціалістам виплачується компенсація за придбання диктофона за наявності висновку МСЕК, що підтверджує інвалідність по зору, видаткової накладної (товарного чека), що підтверджує придбання такого засобу, а також рішення комісії, утвореної територіальним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів, до складу якої входить представник громадської організації осіб з інвалідністю по зору.