Публікації
12:05
20 Липня
304

У Тернопільській громаді сім’ям загиблих захисників виплачуватимуть щомісячну допомогу

Публікації

Виконком затвердив положення про надання щомісячної грошової допомоги членам сімей загиблих захисників Тернопільської територіальної громади.

Про це інформує пресслужба міськради.

Відповідне рішення виконавчий комітет Тернопільської міської ради затвердив 20 липня.

«‎Положення визначає порядок надання щомісячної грошової допомоги членам сімей загиблих захисників України, які брали участь у здійсненні заходів для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією росії проти України і під час забезпечення проведення антитерористичної операції та мають посвідчення члена сім’ї загиблого; допомоги членам сімей загиблих, які не мають статусу і посвідчення члена сім’ї загиблого; щомісячної грошової допомоги членам сімей Героїв Небесної Сотні; доплати до пенсії особам, на яких поширюється статус ветеранів ОУН-УПА»‎, – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у міськраді, вказані щомісячні виплати надаватимуться у розмірі 1000 грн та є одним із видів допомоги, яка планується Програмою «Турбота» на 2022-2024 роки та надається з коштів місцевого бюджету.

У відомстві наголосили, що така допомога надається особам, які зареєстровані та проживають на території Тернопільської міської територіальної громади.