Публікації
17:47
17 Травня
272

У рф хочуть влаштувати для іноземних ЗМІ «престур» із підставними «мирними мешканцями»

Публікації

Департамент інформації та масових комунікацій міністерства оборони росії терміново готує престур іноземних журналістів на тимчасово окуповані території України.

Про це повідомляють в Головному управлінні розвідки при Міністерстві оборони України.

Усвідомивши, що світова громадськість більше не вірить брехливим повідомленням російських телеканалів, кремлівські пропагандисти вирішили залучити до своєї діяльності європейських журналістів та світові ЗМІ, повідомляють в ГУР.

За їхніми даними, з 18 до 21 травня окупанти планують показати представникам ЗМІ зруйновані райони Маріуполя.

«Щоб звинуватити Україну в руйнуванні міста та масових вбивствах мирних мешканців, російські пропагандисти вже завезли в Маріуполь уламки українських боєприпасів, зібраних зі всіх окупованих районів Донецької області, та готують завезених з Донецька та Горлівки “місцевих очевидців”, які розповідатимуть журналістам про “злочини” захисників Маріуполя. Так званий “престур” також передбачає виїзд групи з Ростова-на-Дону та відвідування журналістами Херсону, Нової Каховки, Скадовська, Армянська та Донецька, де запланована зустріч з кремлівською маріонеткою денисом пушиліним», – йдеться в повідомленні.

До участі в «престурі» міністерство оборони рф намагається залучити представників засобів масової інформації з Франції, США, ФРН, Японії, Греції, КНР, білорусі, Індії, Венесуели, Болгарії та ОАЕ.

В управлінні застерігають іноземних журналістів про плани пропагандистів країни-агресора зробити їх співучасниками створення фейкових матеріалів та нагадуємо про кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону України і проникнення на територію незалежної держави.

Автор:
Теги війна