Публікації
11:31
13 Червня
186

У прохолодну погоду теплоходи біля «Дальнього» пляжу зупинятимуть лише на вимогу

Публікації

Теплоходи «Герой Танцоров» та «Капітан Парій» зупинятимуть на причалі біля «Дальнього» пляжу лише в теплу погоду. У прохолодну це робитимуть на вимогу пасажирів.

Про це повідомляють у Тернопільській міській раді.

10 червня  у Тернополі розпочався купальний сезон. Для відпочинку на відкритих водоймах у місті працюють два пляжі: «Циганка», що на вул. Білецькій,  та «Дальній» пляж на вул. Чумацькій.

Відпочивальників, які обрали «Дальній» пляж, можуть дістатися туди на теплоходах «Герой Танцоров» та «Капітан Парій». За сприятливих погодних умов, їх зупиняють на причалі поблизу «Дальнього» пляжу.

«Звертаємо увагу! У прохолодну погоду зупинка на причалі здійснюється лише на вимогу. Про це пасажир повинен завчасно сповістити матросів. Якщо серед відвідувачів не буде охочих вийти, то теплоходи не причалюватимуть», — попереджають у міськраді.

Нагадаємо, з 1 червня змінився тариф на водні прогулянки теплоходами на Тернопільському ставі. Подорож на теплоходах «Герой Танцоров» і «Капітан Парій» триває 25 хвилин, вартість поїздки — 50 грн, для дітей віком від 6 до 10 років – 25 грн, для дітей до 5 років — безкоштовно.

Круїз на теплоході «Сигма» триває 50 хвилин. Це зумовлено тим, що подорож охоплює Тернопільський став із заходом на веслувальний канал. Вартість поїздки з 1 червня складатиме 75 грн, для дітей віком від 6 до 10 років — 25 грн, для дітей до 5 років — безкоштовно.

Головне зображення: Антон Марчевський

Автор: