Публікації
10:45
7 Липня
143

У Польщі понад 400 компаній готові долучитись до відбудови України

Публікації

Долучитися до відбудови України, а також до відновлення експорту, готові 420 компаній Польщі.

Про це повідомило PAP міністерство розвитку і технологій Польщі (MRiT), передає Укрінформ з посиланням на Puls Biznesu.

У міністерстві заявили, що 420 польських компаній зацікавлені у відновленні експорту в Україну та відбудові країни в рамках програми, запущеної МРіТ і Польським агентством інвестицій і торгівлі (PAIH).

Як повідомили у PAIH, найбільше заявок – третина від загальної кількості – надійшло від будівельної галузі. Далі йдуть компанії з ІТ-індустрії, сфера машинобудування, фармацевтики та виробництва продуктів харчування.

Переважна більшість зацікавлених польських компаній бажають експортувати товари та послуги, а також співпрацювати з суб’єктами в Україні. Кожне третє підприємство також хоче інвестувати в Україні.

Мета програми – створити базу даних польських підприємств, які будуть зацікавлені повернутися на український ринок. Проект відкритий для наступних суб’єктів: які є польськими підприємствами; які не співпрацюють з російськими та білоруськими суб’єктами, які не перебувають під санкціями; які заявляють про готовність брати участь у “Польській програмі відбудови України”; які хочуть працювати в Україні під час післявоєнної відбудови та відповідають критеріям, зазначеним у формі заявки.