Публікації
11:45
12 Липня

На базі початкової школи у Тернополі створять дитсадок на 160 місць

Публікації

Тернопільська початкова школа №4, що на вул. Бригадній у мікрорайоні Кутківці, тепер буде працювати як Тернопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №32.

Відповідне рішення ухвалили на позачерговій сесії міської ради 11 липня.

“Дітей, які навчаються у початковій школі №4, переведуть у ЗОШ №25 (що відтепер матиме назву Академічний ліцей «Генезис»). Наголосимо, що змінюється лише юридичне підпорядкування школи і діти початкових класів продовжать своє навчання у початковій школі №4 до тих пір, допоки не завершиться будівництво ЗОШ №25”, — пояснюють у міській раді.

Як зазначають в управління освіти і науки, це рішення лише змінює юридичне підпорядкування початкової школи. Щодо будівництва ЗОШ №25, то вже готова проєктно-кошторисна документація на будівництво школи, проведено тендерні закупівлі.

Як зазначають у міській раді, Тернопільський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №32, згідно зі статутом, буде на 160 місць і сім вікових груп. Наповнюваність груп дітьми:

– для дітей віком до одного року – до 10 осіб;

– для дітей віком від одного до трьох років – до 15 осіб;

– для дітей віком від трьох до шести (семи) років – до 20 осіб;

– різновікові – до 15 осіб;

– з короткотривалим і цілодобовим перебуванням дітей – до 10 осіб;

– в оздоровчий період – до 15 осіб;

– в інклюзивних групах – до 15 осіб (з них не більше трьох дітей з особливими освітніми потребами).

Щодо режиму роботи, то заклад працюватиме за п’ятиденним робочим тижнем протягом 12 годин. Вихідні дні: субота, неділя, святкові та неробочі дні впродовж календарного року.

Автор: ТМЦ. ІНФО