Публікації
14:37
18 Травня
230

У підрозділах військ росії зростає невдоволення участю в бойових діях – розвідка

Публікації

російські загарбники все частіше відмовляються від виконання наказів командування проводити активні наступальні дії на території України.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки МО України.

За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації.

«Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту», – інформують у відомстві.

Як повідомляють у ГУР, для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії росії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

(70 гвардійський мотострілецький полк 42 мотострілецької дивізії 58 загальновійськової армії південного військового округу (в/ч 71718) м. Шалі, Чеченська республіка). 

Автор:
Теги війна