Публікації
13:11
26 Березня
238

У парках і скверах маску можна не носити, – МОЗ

Публікації

У Міністерстві охорони здоров’я (МОЗ) пояснили зміни до постанови Кабміну про заборону перебування на територіях загального користування у «червоних» зонах карантину без захисних масок. Йдеться, зокрема, про парки та вулиці.

Про це йдеться на сайті МОЗ.

Зазначається, що в МОЗ внесли зміни до постанови від 22 березня 2021 р. № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236», якими визначили конкретний перелік місць обов’язкового носіння масок у регіонах «червоної» зони епіднебезпеки.

Однак масковий режим не передбачений у парках і скверах, як це зазначили у своїх новинах ЗМІ. Водночас носіння масок є обов’язковим у закладах охорони здоров’я та освіти, підземних переходах, зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування за неможливості дотримання фізичної дистанції не менше як 1 метра.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України заборонив перебувати на територіях загального користування у «червоних» зонах карантину без захисних масок. Йшлося, зокрема, про парки та вулиці. Оскільки, згідно із законом України «Про благоустрій населених пунктів», вони належать до територій загального користування.

Теги МОЗ