Публікації
17:31
3 Лютого
183

У МВС закликали нацгвардійців повідомляти про порушення їхніх прав

Публікації

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський закликав нацгвардійців у разі порушення їхніх прав під час проходження служби звертатися на гарячу лінію МВС.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

За його словами, відповідні звернення можуть подавати й батьки військовослужбовців, якщо вони мають інформацію про ті чи інші порушення прав їхніх дітей або потребують підтримки чи роз’яснення щодо питань їхньої служби.

«Жоден випадок грубих позастатутних відносин не повинен залишатися без правової оцінки й відповідного покарання винних. Керівництво МВС реагує на них жорстко в рамках законів та статуту. Але, підкреслюю, це двосторонній рух. Військовослужбовці мають звертатися й інформувати нас, а ми відповідно приймати дисциплінарні та інші рішення в рамках законів і своїх повноважень», – наголосив Денис Монастирський.

Повідомити про порушення прав військовослужбовців можна на гарячу лінію МВС за номером 15-36: з понеділка по четвер – з 09:00 до 18:00, у п’ятницю – з 09:00 до 16:45.

  • У Дніпрі вранці 27 січня солдат Національної гвардії розстріляв військовослужбовців. П’ятеро людей загинули, ще п’ятеро дістали поранення. За однією з версій, над хлопцем систематично знущалися.