Публікації
14:42
15 Липня
191

У міноборони рф прокоментували обстріл Вінниці – цілилися у «нараду командування ЗСУ»

Публікації

У міноборони рф прокоментували обстріли цивільної інфраструктури в центрі Вінниці. За їхнім варіантом, в Будинку офіцерів вони знищили командування ЗСУ та іноземних постачальників озброєння. Про обстріл Будинку побуту та понад 20 загиблих цивільних – ні слова.

Вранці 15 липня в москві нарешті офіційно прокоментували обстріли Будинку офіцерів та Будинку побуту «Ювілейний» у Вінниці.

За версією міноборони рф, 14 липня високоточними ракетами морського базування «Калібр» завдали удару по будівлі гарнізонного будинку офіцерів у місті Вінниця.

«У момент удару на цьому військовому об’єкті проходила нарада командування українських повітряних сил із представниками іноземних постачальників озброєнь з питань передачі ЗСУ чергової партії літаків, засобів знищення, а також організації ремонту українського авіаційного парку. Внаслідок удару учасників наради знищено», – йдеться у повідомленні.

Чому, на думку пропаганди, військові після оголошення повітряної тривоги мали залишатися у будівлі, незрозуміло.

Нагадаємо, вибухи в середмісті пролунали через пів години після оголошення повітряної тривоги – близько 10.43. Внаслідок обстрілів загинуло 23 людей, з них троє – діти.

Як повідомляють у Нацполіції, наразі вдалося ідентифікувала 19 із 23 загиблих внаслідок ракетних ударів по Вінниці. Серед жертв росії троє дітей: 4-річна дівчинка та двоє хлопчиків 7 та 8 років.

Один із хлопчиків у момент атаки проходив обстеження у медичному центрі. Він загинув разом із мамою.
Інший чекав дядька в припаркованому авто та потрапив у вогняну пастку. Родича відкинуло вибуховою хвилею, нині він госпіталізований.

В лікарні у важкому стані також перебуває і мати 4-річної загиблої дівчинки.

14 родичів безвісти зниклих осіб здали свої біологічні зразки. Наші фахівці вже провели більше 200 співставлень виділених ДНК-профілів.

12 із 19 ідентифікованих осіб опізнали за допомогою технології швидкісного встановлення ДНК.

За медичною допомогою звернулися 183 потерпілих, 82 з них госпіталізували. Серед поранених – 4 дитини. Безвісти зниклими досі вважають 8 людей.