Публікації
14:47
2 Травня
198

У Маріуполі окупанти влаштували для місцевих інформаційну блокаду

Публікації

Російські окупанти влаштували жителям Маріуполя інформаційну блокаду. Люди не знають, яка ситуація в решті країни, їм повідомляють, що в столиці вже російська влада.

Про це пише радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, окупанти наглухо закрили всі інформаційні потоки в місто та назовні.

«Можна дивуватись, але маріупольці на зараз в місті впевнені, що російські солдати марширують Хрещатиком, Харків під контролем росії та кожного чоловіка з Маріуполя при виїзді відправляють на фронт. Більш того, задля утримання цієї блокади окупанти жорстко контролюють фото та відео. Ти не можеш почати робити навіть селфі без окремого дозволу солдат, а навіть при його отриманні – російській солдат завжди поруч і контролює, що ти зняв. Знімати в місті можуть виключно пропагандисти та «волонтери» від ФСБ. Саме тому ви можете побачити або точно вивернені кадри «благодарних маріупольців», або щось знято швидко з машини. При виїзді на фільтрації теж видаляється весь контент, який може показати правду життя.
Саме тому ми дивуємось «картинкам мирного життя», а маріупольці жахаються того, що «Зеленський назвав всіх маріупольців зрадниками і пообіцяв тюрму кожному».
Тому ми продовжимо розказувати правду про Маріуполь. І просимо всіх долучатись до Потоку правди.
Інформація – то зброя. Пам’ятаєте це!», – пише Петро Андрющенко.

Теги війна
Автор: