Публікації
09:58
17 Листопада

У Facebook та Instagram запустили функцію зникаючих повідомлень

Публікації

Компанія Facebook презентувала нову функцію зникаючих повідомлень − Vanish Mode, яка тепер доступна у Facebook Messenger та Instagram.

Про це повідомляє TechCrunch.

«Функція призначена для більш невимушених розмов та дозволяє користувачам встановлювати автоматичне видалення чатів після того, як повідомлення прочитане або чат закритий», − йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у режимі Vanish користувачі Messenger та Instagram можуть надсилати текстові повідомлення, смайлики, картинки, GIF-файли, голосові повідомлення та стікери, які зникнуть після того, як їх побачать, а користувачі покинуть чат.

При цьому, якщо співрозмовник зробить скріншот, це відобразиться в чаті, а почати бесіду в режимі Vanish Mode можна тільки з людьми, з якими користувач підтвердив спілкування.

«Щоб активувати режим Vanish Mode, потрібно провести пальцем вгору на екрані свого смартфона, перебуваючи у чаті. Чорне тло чату свідчить про увімкнений режим самознищення повідомлень. Щоб повернутися в стандартний режим, необхідно натиснути «Вийти з режиму зникнення» у верхній частині екрану», – додали в TechCrunch.

Facebook повідомив, що режим Vanish Mode запускається з Messenger в США, Канаді, Мексиці, Перу та Бангладеш, а також в Instagram в Канаді, Аргентині, Чилі, Перу.

Незабаром його поширять на обох платформах і в інших країнах, зокрема в Україні.