Публікації
17:13
14 Червня
6703

«Це вже “прильоти” на Тернопільщину»: жителів області закликають не виставляти у соцмережі фото та відео ракет та обстрілів

Публікації

Жителів області закликають не фільмувати ні польоти ракет, ні місця обстрілів. В іншому випадку це розцінюватимуть як коригування вогню ворога.

Про це на брифінгу ради оборони розповів очільник Тернопільської військової адміністрації Володимир Труш.

Це вже не перельоти через область, це вже прильоти по Тернопільщині, наголошує Володимир Труш. Тож вкотре нагадує: не фотографувати та не знімати відео з місцями прильотів та польотів ракет.

«В суботу під час ракетного удару по Чорткову, за 10 секунд вже інтернетом гуляє відео, куди і звідки летіли ракети і як “зривалися”. Та ж ситуація була в обід сьогодні. Ви стаєте коригувальниками вогню! Коли ворог випустив ракети і не потрапив у ціль, коли ви викладаєте фото, він це бачить. Таким чином ви коригуєте вогонь. Тож із сьогоднішнього дня всі відео, всі фото з місця збитих ракет чи роботи ППО, це буде сприйматися як коригування вогню», – не стримує емоцій очільник області.

Своєю чергою очільник Нацполіції області Олександр Богомол пояснив: якщо фотографуєте, подавайте світлини правоохоронцям, а не виставляйте у соцмережах.

Водночас він наголосив: пальне ракет є токсичним та небезпечним для здоров’я, тому не варто навіть підходити до місця збитих ракет чи куди вони поцілили.

«Може також статися детонація, бо ми не знаємо, чи боєголовка ще боєздатна, чи ні. Тому просимо зважати на ці моменти. Якщо ви побачили уламки ракет чи інші небезпечні предмети, викликайте поліцію!», – пояснив Олександр Богомол.

 

Теги війна