ТМЦ.ІНФО


Хто ми?

Ми – громадська медійна організація “Тернопільський Медіа Центр”.

Заснований Тернопільський Медіа Центр у травні 2012 р. Бурбезою Григорієм Миколайовичем

Нашою метою (цілями) є:

підтримка і розвиток ініціатив у галузі засобів інформації, журналістики, видавництва, інформаційних та Інтернет-технологій, культури та мистецтва;

–  навчання та підвищення кваліфікації журналістів та інших фахівців інформаційних технологій та реклами, організація інформаційних кампаній, культурних та мистецьких заходів, творчих лабораторій, виробничих студій, клубів, проведення навчально-консультаційних семінарів, тренінгів, лекцій, дискусій, форумів;

– всебічний розвиток свободи слова та вираження, становлення інститутів громадянського суспільства;

– забезпечення законних прав та інтересів своїх членів та всіх громадян на вільний доступ до публічної інформації;

– підвищення грамотності населення.

А ще у нас діє Інформаційний відділ

Ми не такі, як усі. Хочете знати чому? Дивіться наші відеосюжети про життя та ситуацію в країні і Тернопільській області. Ми  щодня розповідаємо про щось корисне, цікаве та актуальне. Наші відеоновини – про політику, суспільство, культуру , про життя тернополян та жителів області.

На нашому сайті є також інформаційні та аналітичні статті, а найактуальніші події ми транслюємо для вас  у прямому ефірі.

Дивіться наші програми

Про поезію, історію, політику, новини ЗМІ – усі ці та інші програми ви можете переглянути у нашому спеціальному розділі.

Ми також пропонуємо різний спектр послуг

Вам потрібно зняти відеосюжет, написати статтю? Створити промо-, анімаційний чи рекламний ролик, провести пряму трансляцію із заходу? Ми все зробимо. Детальніше про це – у розділі Послуги.

І не забувайте слідкувати за нами на сторінці у Facebook, Instagram і YouTube та будьте в курсі останніх цікавих новин.