Відео
18:17
12 Вересня
863

Тернопільводоканал буде без світла, а місто без води?

Відео

Про збільшення тарифів на послуги водопостачання тернополян попереджають вже протягом року, тому наголошують – ще є час боржникам розрахуватись за спожиті послуги за старими тарифами, але чому комунальне підприємство Тернопільводоканал само опинилось на лаві боржників? – у адмінбудівлі відключено світло, на черзі устаткування, яке відповідає за подачу води у кожен будинок міста.

Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»:

Ми суттєво приростили нашу заборгованість ще в серпні місяці при наших витратах 5,5 млн гривень ми не доплатили 2,2 млн грн за послуги обленерго обірвався терпець і вони надали попередження про відключення наших об’єктів. У липні місяці Обленерго звернулись до суду і накладання штрафних санкцій також у сумі 1 млн гривень. На початок року у нас заборгованості не було.

Однією з причин виникнення такої заборгованості Тернопільводоканал називає збиткові, нерентабельні тарифи на послуги водопостачання та борги тернополян, які не вчасно розраховуються за послуги. Вихід підприємство шукає – звертається за допомогою до міської ради, розтерміновує виплату боргу та підвищує тарифи на послуги.

Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»:

Це два етапи підвищення тарифів – це зараз, який забезпечить поточну можливість розрахунків, і другий етап з початку 19 року, якщо національна комісія прискорить цю компенсацію за вісімнадцятий рік.

Тарифи на послуги водопостачання та водовідведення суттєво підвищуються з жовтня місяця, тому Тернопільводоканал радить оплатити послуги за діючими тарифами ще у вересні.

Репортер – Олена Мудра

Камера – Віталій Цицура

Монтаж – Анастасія Цінкевич 

“ТМЦ.ІНФО”, 12 вересня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Supported by the Media Development Fund of the U. S. Embassy in Ukraine.