Публікації
13:45
17 Листопада
517

Тернопільський обласний драматичний театр перевірили аудитори

Публікації

Державний фінансовий аудит Тернопільського академічного обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка провели фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в області. Аудит охопив період діяльності Театру з початку 2013 року до 30 червня 2017, тобто за 4 із половиною роки.

Зважаючи на те, що приміщення Театру потребує негайного капітального ремонту, особливу увагу аудитори звернули на дослідження невикористаних можливостей отримання додаткових надходжень для покращання своєї матеріальної бази.

Зокрема, встановили, що основним резервом додаткових надходжень є збільшення кількості проведених вистав як у Тернополі, так і на гастролях. У разі використання можливого потенціалу Театру повною мірою, популяризації театрального мистецтва додатково можливо отримати понад 560 тис. грн.

Також результати аудиту засвідчили, що внаслідок надання в безоплатне користування частини приміщення Театр втратив можливість отримати понад 160 тис. грн за рік.

Низка неефективних управлінських рішень щодо включення до штату посад без урахування їх фактичної потреби, оплати за цивільно-правовими договорами за роботи, які передбачені посадовими інструкціями штатних працівників,  призвела до неефективних витрат на близько 570 тис. грн.

За результатами аудиту надано пропозиції для покращання фінансового стану і підвищення ефективності управління коштами і майном Театру. Аудитори направили відповідні рекомендації Тернопільській ОДА, Управлінню культури Тернопільської ОДА і Тернопільській обласній раді.

 

Голос
http://www.golos.te.ua/
17.11.2017