Відео
12:30
3 Жовтня

Тернопільські школярі взяли інтерв’ю в голови Харківської обласної ради

Відео

У вересні відгомонів ювілейний десятий Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» у місті Харків. Традиційно учасники фестивалю активно залучались до медійних майстер-класів. А також знайомились з цікавими особистостями світу телебачення.

Денис Мудрий, учасник телепрограми «Телевітамінки»

Ми поїхали в Харків, тому що ми стали фіналістами дитячого десятого міжнародного фестивалю «Дитятко». У нас там було багато лекцій по 3D анімації, по простій анімації, по пітчингу, по акторству.

Радим Макогін, учасник телепрограми «Телевітамінки»

Була та людина, яка створювала драконів в «Грі престолів», це було неочікуване.

Валентина Томащук, учасниця телепрограми «Телевітамінки»:

Найбільше мене вразило те, що приїхали корейці, це був директор телеканалу «Азія плюс», в Сеулі це є головний канал. Мені дуже сподобалось, що він говорив англійською і ми могли зрозуміти, навіть, без перекладача, що він сказав. Сама найкраща його фраза була це певно на закритті, сказав, що які б це діти не були азіати, європейці чи там ще якась раса, у них очі завжди горять однаково.

Фестиваль створений задля популяризації серед школярства теми творчості у телевізійному просторі, з метою покращення рівня телепрограм для дітей та створення додаткового медійного простору для дітей України.

Валентина Томащук, учасниця телепрограми «Телевітамінки»:

Сергій Чернов, саме він батько фестивалю «Дитятко», він започаткував його. Ми брали в нього інтерв’ю, його було дуже важко зловити, ми цілих три дні полювали на нього, але нам вдалось взяти в нього інтерв’ю.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, засновник міжнародного фестивалю «Дитятко»:

Всі роботи, які сьогодні направлені до фестивалю «Дитятко», вони транслюються на телеканалах міста Харкова, по всій області, в наших містах і населених пунктах, до речі, під час проведення Міжнародного дитячого фестивалю «Дитятко» ці роботи транслювались в багатьох кінозалах області, це будемо продовжувати робити протягом року. Це чудово, це здорово, це надихає інших дітей займатися дитячим телебаченням.

Тернопільська пізнавальна програма для дітей телеканалу ІНТБ «Телевітамінки» вкотре отримала диплом фестивалю, також дипломантом з Тернополя вперше стала дитяча анімація «Позитивний день» студії анімації «Руда Миша».

Олена Мудра, автор телепрограми «Телевітамінки»:

Цей фестиваль «Дитятко», окрім того, що він був ювілейний, десятий, зібрав рекордну кількість робіт зі всього світу. На цей фестиваль подали заявки біля тисячі трьохсот різних студій, дитячих телевізійних програм, і професійних і для дітей, дитячих робіт. Я дуже тішусь, що наші роботи з Тернополя у найкращих 176 робіт фестивалю. Ми отримали свої дипломи. І звичайно в майбутньому, надіємось, візьмемо своє гран-прі на фестивалі «Дитятко».

Репортер – Олена Мудра
Камера – Дмитро Лекхман, Радим Макогін, Дмитро Мудрий
Монтаж – Анастасія Цінкевич

“ТМЦ.ІНФО”, 03 жовтня 2018 року