Публікації
11:37
14 Серпня

Тернопільські муніципали перевірили дотримання правил рибальства на міському ставі

Публікації

Днями працівники муніципальної поліції Тернопільської міської ради провели черговий рейд з недопущення порушень природоохоронного законодавства на території Тернопільського ставу. За результаті рейду порушень природоохоронного законодавства не виявлено, а з рибалками, які здійснювали вилов риби у нічний період, проведено профілактичні бесіди на предмет дотримання правил рибальства.

Муніципальна поліція нагадує про заборону виловлювати рибу, меншу за мінімальні розміри риб і водних безхребетних, дозволених до вилову рибалками-любителями відповідно до Додатку до п. 4.11 Правил любительського та спортивного рибальства.

Відповідальність, передбачена за вилов риби на території природно-заповідного фонду, до якого належить Тернопільський став становить: за вилов щуки та сазана до 35 см і коропа до 25см. – штраф у розмірі 602 грн. за шт., за вилов судака до 42 см. – 903 грн. за шт., та ляща до 32 см. – 301 грн. за шт. Добова норма вилову риби на 1 людину не повинна перевищувати 3 кг.

Нагадаємо, з лютого 2017-го року працівників управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради наділено повноваженнями патрулювати міський став з метою забезпечення контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.