Публікації
18:51
22 Червня
663

Свято вуличної музики влаштували у найдовший день року

Публікації

Свято вуличної музики у Тернополі відзначили 21 червня. Саме день літнього сонцестояння організатори обрали для того, щоб якомога довше насолоджуватись музикою в різних куточках міста.

Це свято було започатковане у 1982 році у Франції. Сьогодні ж його відзначають у 120 країнах світу, у більш ніж 800 містах. Тернопіль є одним із них.

Послухати різнопланову якісну музику від місцевих артистів можна було на тернопільських «Єлісях», у барі «Коза», на літньому майданчику ресторану «Шинок» та в італійському дворику «Бункермузу».

Участь у заході була безкоштовною. Сюди долучались як професійні музиканти, так і аматори. Серед них – гурт народної етнічної музики «Настасівські музики», струнний квартет «Міледі», гурти «Nameless», «Tik Tu», «Nice Cream». Також лунали етнічні барабани на галявині біля «Кози». З нагоди свята цієї ночі бар «Коза» працював цілодобово.

«Мета організації свята – підтримка та розвиток культури міста Тернополя, – розповідає співорганізатор свята, арт-директор бару «Коза» Таїсія Антонюк. – Ми влаштували цей захід для того, щоб подарувати тернополянам веселий настрій та відпочинок».

Репортер – Тетяна Скорик
«ТМЦ.ІНФО», 22 червня 2018 року
Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.