Відеосюжет
17:32
6 Вересня
726

Свято подяки для людей усіх конфесій відбудеться у Тернополі

Відеосюжет

Минулого року вперше в Україні масштабно відзначили Свято подяки, приуроченого до відзначення 500 років Реформації. На Театральному майдані тернополяни знову матимуть змогу подякувати Господу.

Олег Саган, голова оргкомітету «Рух реформації в Тернопільський області»:

Ми раді запросити всіх гостей міста, всіх тернополян, незалежно, хто яку церкву відвідує, незалежно від конфесії і просто подякувати Господу за все те, що він дарував для нас, за життя, за здоров’я, за урожай, за здоров’я, за всі здобутки і досягнення, це все завдяки Йому, Йому належить слава і хвала.

Святкування буде тривати протягом дня.

Олег Саган, голова оргкомітету «Рух реформації в Тернопільський області» :

На свято Подяки з 11 години до 13 тут буде святкове недільне Богослужіння. Ми очікуємо з виступом старшого єпископа української церкви християн віри євангельської, з вступним словом ми будемо мати заступника голови всеукраїнського союзу євангельських християн баптистів Ігоря Бандуру. Також свято буде продовжуватись з 13 до 17 – по периметру площі тут буде представлені різні конкурси, різні служіння, цікавий конкурс «Супер тато», безкоштовний дитячий майданчик, також виставка книг, також ми будемо мати представлення різних соціальних служінь євангельських церков. А з 17 години буде гала-концерт.

Історія свята Подяки має поважний вік три з половиною тисяч років. У цей день дякують Богові багато людей по усьому світу. Найбільше притаманне свято протестантському середовищу, але вдячність, за словами Олега Сагана, є основою патріотизму, що має зміцнити державу зсередини.

Олег Саган, голова оргкомітету «Рух реформації в Тернопільський області» :

Бути прихильним до духовних цінностей, щоби саме на патріотизмі, на вдячності виховувалося наше суспільство, виховувалися наші діти, виховувалось наше майбутнє, тому що вдячна людина – це благородна людина. Коли людина дякує, це є запорука її щасливого життя, запорука її довголіття.

Репортер – Олена Мудра
Камера – Тетяна Шабанова
Монтаж – Анастасія Цінкевич
“ТМЦ.ІНФО”, 04 вересня 2018 року