Публікації
13:25
5 Червня
159

Світлини «Ореста» з «Азовсталі» отримали спецвідзнаку польської премії

Публікації

Захисника Маріуполя і фотографа полку «Азов» Дмитра Козацького із позивним «Орест», який публікував світлини з «Азовсталі», нагородили спеціальною польською премією Grand Press Photo 2022.

Про це йдеться на сайті Grand Press Photo, передає Українська правда.

Зараз «Орест» перебуває у полоні окупантів.

«Ми віримо, що цей диплом Дмитро отримає особисто від нас під час конкурсу наступного року. Чекаємо його, живого та здорового», – наголосила президентка Grand Press Foundation Вероніка Міровська.

Остання публікація Дмитра Козацького в Instagram датується 20 травня – днем напередодні виходу з території металургійного комбінату «Азовсталь».

«Ну от і все. Дякую за прихисток «Азовсталь» – місце моєї смерті і мого життя», – так «Орест» підписав світлину із зображенням суцільної руїни, на яку російські обстріли перетворили завод.

Читайте також: «Місце смерті і життя»: боєць показав фото із «Азовсталі»

У Twitter захисник того ж дня закликав поширювати його фото і надсилати їх на всі можливі премії та конкурси.

«Поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії і фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі», – написав Дмитро Козацький.

У фотопремії переміг фоторепортер The Washington Post Войцєх Гжендзінський. На його світлині зображена українка Ірина Манюкіна, яка грає на фортепіано у зруйнованій від вибуху авіабомби власній квартирі у Білій Церкві.

Українка грає на фортепіано у зруйнованій від вибуху авіабомби квартирі у Білій Церкві.
Фото: Войцєх Гжендзінський

Автор фото зазначив, що одним із надзвичайних моментів, які спрацювали у цій, війні був «момент сили і героїзму» українців.

Автор: