Публікації
12:54
21 Червня
221

Стартував другий етап підтвердження участі у спрощеному ЗНО

Публікації

На другому етапі учасник основної сесії Національного мультипредметного тесту до 7 липня має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження завдань.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

З 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, ー в Україні чи за кордоном.

У відомстві наголошують на важливості вибору населеного пункту із випадного списку, адже деякі міста додано/вилучено з переліку, який був на першому етапі підтвердження.

В УЦОЯ зауважують, що після заповнення робочих місць допустимою кількістю учасників тестування, місто стане недоступним для вибору у випадному списку.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ.

Абітурієнтів, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б пройти тестування в додаткову сесію, просять пропустити другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії і протягом із 8ー18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають пройти тестування.

Автор: