Публікації
21:14
19 Серпня
774

США та ОБСЄ підтримують ініціативи України зі створення державної системи захисту критичної інфраструктури

Публікації

Фото: www.me.gov.ua

Нещодавно на Міжнародному круглому столі ОБСЄ «Захист критичної інфраструктури та розширення хімічної безпеки та захищеності на Сході України» Вайдотас Верба, координатор проектів ОБСЄ в Україні, Девід Вулф, заступник помічника секретаря Департаменту внутрішньої безпеки США, Президент ради Міжнародного центру хімічної безпеки та захищеності заявили, що ОБСЄ підтримує ініціативи України зі створення державної системи захисту критичної інфраструктури.

Міжнародні партнери відзначили значний прогрес України за останні два роки на шляху вироблення моделі державної системи захисту критичної інфраструктури України, наближеної до моделі прогресивних зарубіжних країн, та висловили підтримку ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України і Служби безпеки України щодо розроблення проекту Закону України «Про критичну інфраструктуру та її захист».

Під час дискусії було наголошено на важливості скоординованості спільних дій та зміцненні стратегічного партнерства України з ОБСЄ та США у цій сфері.

«Україна обрала правильний курс, який повністю узгоджується із тими механізмами захисту стратегічно важливих об’єктів, які вже запроваджені у Сполучених Штатах Америки та багатьох європейських країнах. Ми готові до плідної співпраці, яка допоможе Україні побудувати надійну державну систему захисту критичної інфраструктури як органічну частину оновленого сектору оборони та безпеки», – заявив Девід Вулф, заступник помічника секретаря Департаменту внутрішньої безпеки США.