Публікації
17:03
8 Червня
123

спецслужби рф надсилають погрози на телефонні номери українських військових

Публікації

Спецслужби росії намагаються залякувати українських військовослужбовців, розсилаючи на особисті телефонні номери повідомлення з погрозами.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Як зазначають у відомстві, загарбники у повідомленнях закликають українських бійців зрадити присязі, скласти зброю, здатися в полон або перейти на бік ворога.

«Підсилюються погрози персональними даними (прізвища та імені особи, коду платника податків, місця реєстрації та, інколи, даними стосовно чисельності та складу сім’ї). Розсилка йде через SMS, а також через мобільні месенджери “Телеграм”, “Вайбер”, “Сігнал” або “Ватсап”», – інформують у Генштабі.

У тексті погроз йдеться про нібито точне встановлення місцезнаходження людини, якій надійшло вказане повідомлення. У випадку продовження служби загарбники обіцяють, що по місцях проживання власника телефону та його сім’ї буде завдано точних ракетних ударів.

«Надіслані такого типу погрози спрямовані в першу чергу на те, щоб дестабілізувати морально психологічний клімат у підрозділах Сил оборони України, посіяти сумніви та знизити бойовий дух. Зазвичай зазначені персональні дані осіб є застарілими (особа давно змінила місце реєстрації, переїхала в іншу місцевість, змінила підрозділ, у якому проходила військову службу, припинила проходження військової служби взагалі і таке інше).Таким чином, не викликає сумнівів, що надіслані погрози є звичайними маніпуляціями людською психікою», – пояснили у відомстві.

Автор:
Теги війна