Публікації
22:42
31 Травня
2097

«Шкільний тріумф 2019»: як пройшов останній дзвоник в одній з тернопільських шкіл

Публікації

Сьогодні, 31 травня для тернопільських школярів пролунав останній дзвоник. Учні випускних класів попрощалися зі школою назавжди, а молодші школярі всього на три місяці. Зокрема, проводжали випускників у доросле життя і у тернопільській спеціалізованій школі №29 з поглибленим вивченням іноземних мов. Свято «Шкільний тріумф 2019» розпочалося з вступного слова директора Анатолія Ятищука.

Анатолій Ятищук  – директор спеціалізованої школи №29 в м. Тернопіль

Цей навчальний рік є традиційним і особливим. Незвичайний він тим, що є 25-м з моменту відкриття нашого закладу». У такий день хочеться вам побажати, в першу чергу, здоров’я, благополуччя та світлої життєвої дороги. З гордістю і честю носіть звання випускника 29-ї школи.

Привітати випускників прийшов і представник будівельної компанії «АгробуД» — Дмитро Смільський, котрий побажав молодшим учням гарно відпочити під час літніх канікул, а випускникам — здійснення всіх мрій. Від імені компанії він подарував школі оргтехніку.

Під час заходу учнів за наукові, творчі та спортивні досягнення було нагороджено грамотами та медалями. Танцями гостей свята розважали учениці танцювальної школи «Felicita», вчителі навчального закладу та самі випускники.

Не менше випускників у цей день хвилювалися і їхні батьки.

Оксана – мама випускниці

Досі складно повірити, що маю вже таку дорослу дитину. Зараз, для мене найважливіше допомогти і підтримати її у вступі до університету та на початку її дорослого, студентського життя.

Учні молодших класів схвильовані під час заходу менше ніж випускники, адже для них навчання у школі продовжиться після канікул.

Олег семикласник

Для мене останній дзвоник — це початок літніх канікул і відпочинку. Цей рік для мене закінчився нормально і тепер можна відпочити.

Цьогоріч школу закінчили 43 учні одинадцятих класів, з яких 2 є претендентами на нагородження золотою медаллю. Дев’ятий клас закінчили 66 учнів, 7 з котрих з відзнакою.

Репортер – Мар’яна Креховець
Фотограф – Віталій Цицура