Публікації
17:51
29 Квітня
171

росія використовує склади боєприпасів у Придністров’ї для контрабанди зброї — розвідка

Публікації

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що боєприпаси, які знаходяться на складах у Придністров’ї, росія використовує для контрабанди.

За словами представника ГУР Вадима Скібіцького, кожного року в «Придністров’ї» проводять мобілізаційні навчання з розміщеною на цій території оперативною групою російських військ.

«Під час навчань відпрацьовуються оборонні та контрнаступальні дії із застосуванням боєприпасів зі складів в селі Ковбасній. Частина боєприпасів використовується для бойової підготовки, частина, за інформацією воєнної розвідки, для контрабанди», – заявив він.

Скібіцький додав, що нинішня ситуація у Придністров’ї є сигналом про готовність росії використати цю територію як додатковий плацдарм для агресії не лише проти України, а й можливих агресивних дій проти самої Молдови.

Представник воєнної розвідки України заявив, що здійснені на території ПМР терористичні акти були спрямовані на примушення Придністровського керівництва погодитись на розширення присутності російських військ.

«Основна мета – залишити цей регіон повністю під контролем москви, як вона намагається це зробити протягом 30 років», – додав він.

Теги війна