Публікації
16:48
30 Квітня
172

росія імітує підтримку кримськими татарами війни проти України

Публікації

росія імітує підтримку кримськими татарами «спеціальної військової операції» проти України. 30 квітня в окупованому Криму російські загарбники під контролем фсб рф скликають «з’їзд представників»,  щоб продемонструвати їх псевдопідтримку.

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

За словами Чубарова, через відсутність помітної кількості кримськотатарських колаборантів на заході зобов’яжуть бути присутніми студентів Кримського інженерно-педагогічного університету, а також працівників бюджетних організацій, зокрема учителів шкіл.

«Єдиною метою, заради якої ФСБ рф організує зазначений «з’їзд», є імітація підтримки кримськими татарами «політики путіна та спеціальної військової операції» проти України. Власне, «з’їздом», що проводитиметься сьогодні, спецслужби рф в черговий раз, але абсолютно безуспішно, спробують обдурити світ у тому, що, мовляв, кримські татари демонструють лояльність до політики країни-окупанта та його президента путіна», – підкреслив голова Меджлісу.

Він також додав, що судячи з інформації, яка надходить до Меджлісу кримськотатарського народу, спецслужби рф намітили спеціальний план подальшої дискредитації керівників та членів Меджлісу кримськотатарського народу, активістів кримськотатарського національного руху, політв’язнів та членів їх сімей.

Теги війна