Відео
20:00
13 Травня
411

Рок-музиканти збирали кошти на обладнання для онкодиспансеру

Відео

Допомогти людям хворим на рак — з такою метою виступив рок-гурт «Diff/Sides» під час благодійного концерту, який відбувся 9 травня у пабі «Хмільне щастя».
Олег Гедзюк, учасник рок-гурту «Diff/Sides»

Серед нас є дуже багато людей хто вирішив виступати у підтримку. У кожного своя причина. Комусь не байдужі люди, в когось ця проблема зачепила сімʼю. У мене, наприклад, від раку помер двоюрідний брат у віці тридцяти двох років. Також і моя бабуся двічі проходила лікування.

Цитрусовим фруктом, який сповільняє розвиток ракових клітин, є лимон. Благодійний проект «Citrus Life» об’єднує волонтерів, які відгукнулись на прохання обласного онкологічного диспансера. Лікарні необхідне дороге обладнання, яке допоможе врятувати одне-два життя щодня.

Сергій Кічула, керівник благодійного проекту «Citrus Life»

Ультразвуковий скальпель Harmonic – це надсучасне обладнання, що дуже необхідне. Ідея нам сподобалась, оскільки людське життя є дуже важливим.
Ми почали думати, як цікаво та не ординарно провести залучення коштів, оскільки існує дуже багато різноманітних благодійних організації, проектів.

 

Рок-концерти, аукціони, спортивні змагання, флешмоби – усі ці заходи станом на сьогодні допомогли зібрати уже третину необхідних коштів.

 

 

Репортер – Тетяна Муран

Камера – Антон Марчевський

Відеомонтаж – Віталій Цицура

 «ТМЦ.ІНФО», 13 травня 2018 року

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Supported by the Media Development Fund of the U.S. Embassy in Ukraine.