На Тернопільщині кількість тих, хто одужує, перевищує нові випадки інфікування коронавірусом

коронавірус на Тернопільщині

На Тернопільщині продовжують йти на спад епідемічні показники щодо коронавірусної хвороби.

Про це розповів заступник генерального директора з досліджень біологічних факторів, лікар-епідеміолог Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України Володимир Паничев.

У попередні дні він вже описував ситуацію в області як таку, що помалу стабілізується.

Читайте також: До Нового року підйому захворюваності на Тернопільщині не буде – епідеміолог

За словами Володимира Паничева, всі позитивні тенденції щодо епідемії коронавірусу зберігаються. Щоб проілюструвати це більш наочно, він наводить показники цього тижня у порівнянні з відповідними за попередній.

«Середнє значення підтверджених випадків станом на ранок 26 листопада складає 266,7 на добу. Це менше такого ж значення відносно попереднього тижня, коли в нас було понад 300. Тобто, захворюваність продовжує знижуватися», – каже епідеміолог.

Станом на тиждень, що минає, середня кількість людей, котрі одужують, становить 463,3 на добу. Як зазначає епідеміолог, таким чином цей показник вже перевищує кількість нових випадків інфікування.

Читайте також: Ніяких або/або: Ляшко пояснив, чому обмеження в «жовтій» зоні стануть жорсткішими

«Активні випадки (кількість людей, які продовжують хворіти – авт.) в порівнянні з попередньою п’ятницею зменшилися на 1 287 людей. Кількість людей, які померли в середньому за день за останні 7 днів, становить 6,9. За попередній тиждень цей показник був 9», – продовжує Володимир Паничев.

В області продовжують реєструвати летальні випадки через ускладнення ковіду. Зокрема, 25 листопада таких було три.

«Це знову люди віком від 74 до 88 років і вони нещеплені», – зауважив епідеміолог.

 

Автор статті: Ірина Небесна
Теги: