Збірна України обіграла Боснію і Герцеговину та вийшла у плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022

Збірна України з футболу у матчі останнього туру відбору на чемпіонат світу обіграла Боснію і Герцеговину. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь українців.

Про це повідомляє Громадське.

Матч відбувся 16 листопада у місті Зениця.

Перемогу у відбірковій групі ще перед останнім туром собі гарантувала Франція. На друге місце претендувала Україна із 9 очками та Фінляндія із 11 очками.

В першій половині матчу збірна України намагалася тримати м’яч під своїм контролем. За перший тайм українцям вдалося створити більше ударів, проте гол таки не вдалося забити у вороти противника.

А вже у другій половині збірна України все-таки довела гру до перемоги. Рахунок у матчі був відкритий на 59-й хвилині, Циганков виконав простріл з лівого флангу на Ямоленка, але м’яч відскочив на Зінченка, який пробив у пусті ворота боснійців. На 79 хвилині перевагу подвоїв Артем Довбик.

Водночас Фінляндія поступилася Франції із рахунком 0:2. Відтак саме Україна посіла друге місце із 12 очками, а у Фінляндії залишилося 11 очок та третє місце.

На українську команду чекає півфінал плей-оф, а у разі перемоги — фінал.

Жеребкування цього етапу відбудеться 26 листопада. Там зіграють 12 команд: Україна, Португалія, Швеція, Італія, Шотландія, Росія, Польща, Північна Македонія, Австрія, Уельс, Чехія та Туреччина.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО