561 постанова за тиждень: жителі області масово ігнорують масковий режим

Жінка в масці вибирає продукти в супермаркеті

Впродовж минулого тижня поліцейські області виявили 733 порушення карантинних правил: склали 172 адмінпротоколи за недотримання протиепідемічних заходів та винесли 561 постанову щодо перебування осіб у громадських місцях без захисних масок.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Адмінпротоколи складали переважно відносно юридичних осіб. Йдеться про ч.1 ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення. За таке порушення передбачено накладення штрафу: на громадян – від 17 до 34 тисяч гривень, на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень. Штраф за порушення маскового режиму складає від 170 до 255 гривень.

За місяць посиленого карантину загалом по Україні поліція виписала понад 40 тисяч штрафів за відсутність маски. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

«За інформацією Національної поліції України, з 23 вересня по 25 жовтня було складено 4 888 адміністративних протоколів за порушення правил карантину та 40 581 постанову через перебування осіб у громадських місцях без захисних масок», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що адміністративні протоколи складали здебільшого стосовно юридичних осіб. Йдеться про ч. 1 ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: