Список професій, що підлягають обов’язковій вакцинації від ковіду, планують розширити

Вакцинація від ковіду

До списку професій, представники яких повинні обов’язково щепитися від ковіду, планують додати ще кілька.

Про це у своєму телеграм-каналі написав голова Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, нардеп Михайло Радуцький.

«До переліку професій, для яких вакцинація є умовою допуску до робочого місця, планують внести усіх працівників державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників та співробітників поштових послуг», – пише Радуцький.

Як зазначив нардеп, через небажання багатьох людей розуміти очевидні речі, МОЗ вимушений застосовувати обмеження для невакцинованих.

Нагадаємо, вчора міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко затвердив перелік професій, для яких щеплення є обов’язковим. До нього включили співробітники:
– центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних підрозділів;
– місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
– закладів вищої, післядипломної, фахової перед вищої, професійно-технічної, загальної середньої (спеціальної, дошкільної, позашкільної) освіти, наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ набирає чинності через місяць. Працівники, які до того часу не пройдуть щеплення, не будуть допущені до робочих місць без збереження заробітної плати. Виняток зроблять для тих, хто має протипоказання до вакцинації.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: