Facebook, Instagram і WhatsApp відновили роботу після збою

Соцмережі Facebook, Messenger, Instagram і WhatsApp відновили свою роботу після збою інтернет-ресурсів. Вони не працювали понад шість годин.

Про це повідомляє засновник соцмережі Марк Цукерберг на своїй сторінці.

«Facebook, Instagram, WhatsApp та Messenger зараз повертаються онлайн. Вибачте за зрив сьогодні. Я знаю, як ви покладаєтесь на наші послуги, щоб залишатись на зв’язку з людьми, які вам не байдужі», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляли Українські Новини, 4 жовтня,  десятки тисяч користувачів повідомили про збій в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram, а також месенджера WhatsApp.

Facebook спровокував падіння соцмережі Tinder, а також Downdetector – сервісу, який повідомляє про падіння інших сервісів.

Крім того, стали недоступні Netflix і Zoom, почалися збої в YouTube і Viber, а також в онлайн-сервісах Bank of America – другого найбільшого банку США.

Були й неполадки, що вплинули на роботу Twitter.

«Іноді Twitter використовують більше людей, ніж зазвичай. Ми готуємося до цих моментів, але сьогодні все пішло не так, як планувалося. В результаті у деяких з вас могли виникнути проблеми з переглядом відповідей і особистих повідомлень. Це було виправлено», – йдеться в повідомленні Twitter Support.

Марк Цукерберг через падіння акцій Facebook втратив близько $6 млрд.

Про це свідчать дані Forbes.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: