Найкращою вчителькою фізкультури стала Оксана Юрків з Тернопільщини

Оксана Юрків

Оксану Юрків визнали найкращою вчителькою фізкультури 2021 року на церемонії Global Teacher Prize Ukraine. У Міжнародний день учителя на Софійській площі у Києві відбулася церемонія нагородження найкращих педагогів України.

Про це йдеться на офіційній сторінці Global Teacher Prize Ukraine у фейсбуці.

«Я живу фізкультурою, люблю спорт, а ще більше люблю дітей. Перш за все хочу сформувати в них звичку здорового способу життя. Період пандемії та карантин змусив змінити пріоритети. Адже саме здорова нація — успішна країна! А також хочеться максимально наситити учнів позитивними емоціями, щоб згадуючи мої уроки фізичної культури, у них виникала усмішка та приємні спогади!», – цитують слова переможниці у дописі на сторінці GTPU.

Як повідомляє Суспільне, вчителька з Тернопільщини отримала грошову винагороду у 30 000 грн від JuniorZ та освітню поїздку до Німеччини від Фонду соціальної справедливості.

Оксана Юрків – вчителька фізичної культури Козівської державної української гімназії ім. В. Герети. Вона закінчила Броварське вище училище фізичної культури. Виступала за ГК “Галичанка” Львів, ГК “ТНЕУ” Тернопіль, молодіжну та національну збірну України з гандболу. Також Юрків закінчила факультет економіки підприємств у ТНЕУ (нині ЗУНУ) та факультет фізичного виховання в ТНПУ ім. В.Гнатюка. Оксана разом з гандбольною командою були чемпіонами України в Першій лізі, вона була бронзовою призеркою чемпіонату України з гандболу та срібною призеркою Універсіади України. Пізніше працювала тренером з гандболу у Козівській ДЮСШ.

Головний приз премії – 250 тисяч гривень – отримав Артур Пройдаков, який викладає українську мову та літературу в київському приватному загальноосвітньому навчальному закладі “Мідгард”.

Зазначимо, Global Teacher Prize – щорічна світова премія для вчителів. Її започаткував мільярдер Санні Варкі у 2014 році. Національну премію у 2017 році ініціювала громадська спілка “Освіторія”, аби відзначити внесок українських вчителів і підняти престиж їх професії. Переможець отримає 250 тисяч гривень, поїздку на Global Education and Skills Forum, а також підтримку в реалізації власних освітніх проєктів від “Освіторії”.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: