За підробку лікарями ковідних сертифікатів можуть «полетіти голови» керівників 15 медзакладів

Ковідний сертифікат

У Міністерстві охорони здоров’я направили листи-подання до власників закладів охорони здоров’я з вимогами відсторонити від роботи керівників тих закладів, де лікарі можливо підробляли документи про вакцинацію, на час кримінального провадження. 

Всього таких закладів охорони здоров’я в країні наразі виявили 15, повідомляє пресслужба МОЗ.

«Якщо слідство виявить, що головний лікар закладу буде непричетним до махінацій, його відновлять на посаді. У разі повторного порушення МОЗ ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я та розривання контракту між закладом та Національною службою здоров’я. Відтак територіальна громада фінансуватиме заклад охорони здоров’я самостійно», – йдеться в дописі.

Читайте також:  Чималі штрафи та позбавлення волі: Кабмін підтримав посилення відповідальності за підробку ковід-сертифікатів

При цьому Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький на своїй сторінці у фейсбуці повідомив, що на ЛЬвівщині вже винесли перші вироки українцям, котрі підробили ковід-сертифікати.

«На Львівщині винесені перші вироки українцям, які намагались потрапити до Польщі з підробленими COVID-сертифікатами про вакцинацію. Всім звинуваченим присудили штраф у 850 гривень! В Україні цього року відкрито 350 кримінальних проваджень за фактами підроблення результатів ПЛР-тестів, або свідоцтв про вакцинацію», – написав Радуцький.

Головне зображення: DailyLviv

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: