Медзаклади, в яких підробляють COVID-сертифікати, позбавлять ліцензії

Керівників медзакладів, де підробляють документи щодо вакцинації проти COVID-19 чи вносять неправдиві дані про пацієнта, відсторонять від посади, а в разі продовження цієї практики позбавлять ліцензії таку клініку.

Про це повідомив голова Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко на засіданні Кабінету міністрів 29 вересня.

Читайте також: Чималі штрафи та позбавлення волі: Кабмін підтримав посилення відповідальності за підробку ковід-сертифікатів

Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме відсторонення керівників закладів охорони здоров’я, де підробляють свідоцтва про проведення вакцинації.

Ми офіційно направлятимемо подання до власників закладів охорони здоров’я, де працюють ці лікарі, з проханням відсторонити від роботи керівника цього закладу на час проведення слідства до встановлення причетності самих керівників до діянь, які вчиняють їхні підлеглі.

Керівники мають нести також персональну відповідальність за те, що відбувається в їхніх лікарнях. А в разі повторного порушення Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме анулювання ліцензії закладу охорони здоров’я і розривання контракту між закладом і Національною службою здоров’я України, – ствердив Міністр.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: