Укрзалізниця скорочує бронь для своїх працівників: додатково з’явиться 3 тис. квитків

Поїзд Укрзалізниця

Укрзалізниця зменшила кількість місць у поїздах, що їх бронювали для потреб залізничників. Завдяки цьому у продаж щомісяця надходитиме 3 тис. додаткових квитків.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

За результатами дата-аналітики, в одному з поїздів бронювання взагалі скасовано — заброньовані місця не використовувалися. У дев’яти поїздах кількість заброньованих місць зменшили наполовину, а в трьох — на чверть. Раніше місця, які залишалися для робочих поїздок і не були придбані, потрапляли у вільний продаж перед відправленням поїзда. Однак нерідко пасажири не встигали їх купувати, відповідно, залізниця втрачала прибуток.

«Ми змінюємо застарілі системи внутрішнього бронювання пасажирських квитків Укрзалізниці. Після аналізу напрямків та заповнюваності поїздів стало зрозуміло, що є варіанти скоротити кількість таких броней, щоб дати пасажирам більше можливостей купувати квитки на поїзди заздалегідь. Майже 3000 квитків — це невеликий відсоток у порівнянні з тією кількістю, що Укрзалізниця продає щомісячно, але пасажири рейсів № 738 Київ — Запоріжжя, № 7/8 Київ — Чернівці, № 82 Новоолексіївка — Харків та ще 10 точно відчують цю зміну», — прокоментував керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Головне зображення: фейсбук-сторінка УЗ

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: