Заяву на реєстрацію шлюбу незабаром можна буде подати онлайн – Мін’юст

Джерело: https://minjust.gov.ua/news/ministry/sergiy-orlov-vje-nezabarom-podati-zayavu-na-reestratsiyu-shlyubu-mojna-bude-cherez-diyu

Вже восени подати заяву на реєстрацію шлюбу онлайн можна буде через додаток “Дія”. Про це повідомив заступник міністра юстиції з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.

«Вже незабаром подати заяву на реєстрацію шлюбу можна буде через Єдиний портал державних послуг «Дія». Послуга буде презентована у жовтні на Diia Summit», – каже Орлов.

За його словами, ця послуга дозволить подавати документи на реєстрацію шлюбу безпосередньо на порталі.  При цьому фізичні особи не пред’являтимуть документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, якщо відомості, що містяться в таких документах, наявні в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян, а також матимуть можливість сплачувати адміністративний збір онлайн безпосередньо на порталі Дія, без подання до відділу ДРАЦС документів про внесення плати.

Читайте також: В ЄС офіційно визнали українські COVID-сертифікати в додатку “Дія” – Мінцифри

«Таким чином, завдяки співпраці з Міністерством цифрової трансформації ми робимо життя українців ще зручнішим, а взаємодію з державними органами максимально комфортною», – додав Сергій Орлов.

Крім подачі заяви на реєстрацію шлюбу, українці зможуть подати через Дію заяву для отримання повторних свідоцтв про шлюб, народження, смерть, зміну імені та замовити видачу 7 видів витягів з державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: