Італія спростила умови в’їзду для вакцинованих українців

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/3307431-italia-sprostila-umovi-vizdu-dla-vakcinovanih-ukrainciv.html

Італія скасувала вимогу 5-денної самоізоляції для українців за наявності сертифікату про щеплення від COVID-19 та негативного результату молекулярного або антигенного тесту. Такі дані є на інтерактивній мапі МЗС України повідомляє Укрінформ.

Відтепер не потрібно проходити самоізоляцію за наявності негативного результату молекулярного або антигенного тесту на коронавірус, зробленого за 72 години до приїзду, а також надавши «зелений» сертифікат європейського зразка Green Pass про завершення повного курсу вакцинації однією із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакцин (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca). «Зелений» паспорт надається завжди разом із негативним результатом тестування.

В іншому випадку по прибуттю до Італії громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на COVID-19, який повинен підтвердити негативний результат.

Читайте також: Туреччина впроваджує нові правила для туристів: що варто знати

Також подорожувальникам до Італії необхідно мати заповнену онлайн-форму санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням.

Дітей віком до 6 років звільняють від вимоги тесту, але вони все одно повинні пройти самоізоляцію у разі такої необхідності.

Читайте також: Латвія визнала українські цифрові COVID-сертифікати

Вищезазначені положення діють до 25 жовтня 2021 року.

Міністерство попереджає, що, окрім зазначених вище правил, необхідним є підтвердження мети та деталей поїздки, які можуть перевірити офіцери прикордонної поліції Італії при в’їзді.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: