Без консервів та сосисок: у закладах освіти набули чинності нові норми харчування

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3307524-novi-normi-harcuvanna-u-zakladah-osviti-nabuli-cinnosti.html

З 1 вересня 2021 року набули чинності норми харчування у закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку та Порядок організації такого харчування.

Їх затвердили постановою Кабінету Міністрів № 305 від 24 березня 2021 року, повідомляє Укрінформ.

Зокрема, новими нормами обмежили кількість солі та цукру, жирів рослинного і тваринного походження, а також соків. Вони також не передбачають ковбасні вироби, сосиски, рибні, м’ясні та плодоовочеві консерви, кондитерські вироби, оскільки ці продукти мають високий вміст солі, цукру, а деякі з них — консерванти та трансжирні кислоти, що суперечить принципам здорового харчування.

Також зменшили норми споживання хліба та картоплі, натомість збільшили кількість споживання молока та кисломолочних продуктів, м’яса, риби, круп та бобових.

Крім того, збільшили норми щодо рослинного та вершкового масла, розширили варіації використання продуктів під час складання меню.

Кабінет Міністрів визначив перехідний період запровадження норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Для забезпечення закупівлі харчових продуктів відповідно до нових норм встановлено перехідний період до 1 січня 2022 року. Навчальні заклади можуть використовувати вже укладені договори на постачання харчових продуктів та послуг з харчування, що діють до 31 грудня 2021 року.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: