Плавець Євген Богодайко здобув для України ще одне золото на Паралімпіаді (оновлено)

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/3305684-plavec-borodajko-prinis-ukraini-cetverte-zoloto-na-paralimpiadi-v-tokio.html

Український плавець Євген Богодайко став чемпіоном Паралімпійських ігор в Токіо (Японія).

Богодайко виграв золото на дистанції 100 метрів брасом.

Раніше золоті медалі вже здобули плавчиня Анна Стеценко Мар’яна Шевчук – у змаганнях з пауерліфтингу та Євгенія Мерешко у плаванні (вільний стиль у запливі на 50 метрів).

Оновлення:

Поки ми публікували цю новину, стало відомо, що Україна має ще одну золоту медаль – плавець Максим Крипак здобув перемогу на дистанції 100 метрів вільним стилем. Ще за пів години з’явилося повідомлення, що український плавець Михайло Сербін здобув золото на 100-метрівці на спині. Срібним призером на цій дистанції став представник Донеччини Віктор Смирнов.

О 13.30 повідомили, що українська плавчиня Єлизавета Мерешко здобула третю медаль на Паралімпіаді у Токіо (Японія). У четвертий день Ігор-2020 Мерешко виграла «золото» на 100-метрівці брасом, передає Укрінформ.

Нагадаємо, раніше Єлизавета стала чемпіонкою Паралімпійських ігор на 50-метрівці вільним стилем та срібною призеркою на дистанції 200 метрів комплексним плаванням.

Загалом же за цей день змагань золоті медалі отримали:

Євгеній Богодайко (плавання, 100 м брас, клас – SB6),

Максим Крипак (плавання, 100 м в/с, клас – S10),

Михайло Сербін (плавання, 100 м на спині, клас – S11),

Денис Дубров (плавання, 200 м комплекс, клас – SM8),

Єлизавета Мерешко (плавання, 100 м брас, клас – SB5).

Таким чином, за підсумками 28 серпня, у скарбничці української збірної вже 33 нагороди: 8 золотих, 16 срібних і 9 бронзових. Крім того, українець Максим Крипак вставновив новий паралімпійський рекорд.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: