Чехія відкрила кордони для вакцинованих українців: умови в’їзду

Джерело: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?page_id=1973&location=cz

З 25 серпня уряд Чехії дозволив відвідувати країну повністю вакцинованим від COVID-19 громадянам України.

В’їзд до країни дозволили окремим групам громадян України. Зокрема, тим, які пройшли повний курс вакцинації препаратами, схваленими Європейським агентством з лікарських засобів, а саме:

  • Vaxzevria (AstraZeneca),
  • Spikevax (Moderna),
  • Comirnaty (Pfizer / BioNTech),
  • Janssen,
  • Covishield. 

Також необхідно отримати в додатку «Дія» сертифікат про проходження вакцинації встановленого зразка. 

При цьому, в’їзд дозволили українцям, від вакцинації другою дозою яких минуло щонайменше 14 днів, за умови наявності сертифіката про повний курс вакцинації, заповненого англійською мовою із зазначенням персональних даних про вакциновану особу, тип вакцини, ідентифікаційних даних установи, що видала сертифікат, а також можливості віддаленої перевірки вказаних у письмовому підтвердженні даних (через QR-код).

Туристам необхідно також мати в’їзний формуляр, який потрібно заповнити онлайн.  Отримане на e-mail підтвердження про заповнення формуляру (роздруковане або збережене на мобільному пристрої) потрібно подати під час прикордонного контролю або перевірки місця проживання.

Крім того, до Чехії можуть потрапити українці, які мають дозвіл на проживання тут або в іншій країні Євросоюзу, а також у виняткових гуманітарних ситуаціях за наявності підтверджуючих документів, виданих чеськими органами.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: