У Токіо стартують XVІ літні Паралімпійські ігри

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/3303020-sogodni-urocisto-vidkriut-xvi-litni-paralimpijski-igri-v-tokio.html

XVI літні Паралімпійські ігри розпочнуться 24 серпня, в День 30-річчя Незалежності України та у 25-річчя з дня завоювання українцями першої золотої  паралімпійської медалі.

Україну на Паралімпійських іграх представлятимуть 143 спортсмени, які змагатимуться у 15 видах спорту. Прапороносцями на церемонії відкриття стануть плавці Єлизавета Мерешко та Віктор Смирнов.

XVІ літні Паралімпійські ігри – сьомі за рахунком для національної паралімпійської збірної, розпочинаються 24 серпня 2021 року.

Паралімпіада-2020 триватиме 12 днів, протягом яких представники 168 країн світу змагатимуться за 540 комплектів нагород.

Національна паралімпійська збірна України братиме участь у Токіо-2020 у 15 видах спорту. Це – бадмінтон, веслування академічне, велосипедний спорт (трек, шосе), голбол, дзюдо, легка атлетика, теніс настільний, пауерліфтинг, параканое, паратриатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, тхеквондо, фехтування на візках.

Україна вперше візьме участь у трьох видах спорту: голбол (чоловіча команда), бадмінтон, тхеквондо. Бадмінтон та тхеквондо – лише цьогоріч увійшли до програми Паралімпійських ігор.

Автор статті: Юля Пацкаль
Теги: