В Україні схвалили ще одну вакцину для отримання COVID-сертифікатів

Джерело: https://www.unian.ua/health/country/ukrajina-shvalila-shche-odnu-vakcinu-dlya-vidachi-covid-sertifikativ-novini-ukrajini-11517364.html

Кабінет міністрів України схвалив ще одну вакцину від COVID-19 – Janssen, після щеплення якою видають COVID-сертифікат. 

Рішення про додання Janssen до списку вакцин проти ковіду ухвалили 18 серпня під час засідання уряду.

Для повної імунізації людині достатньо єдиної дози цієї вакцини.

Відомо, що Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson. Вона містить знешкоджений аденовірус людини, в який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу COVID-19.

Препарат зберігається при температурі від +2 до +8°C.

В Міністерстві охорони здоров’я вакцину Janssen зареєстрували для екстренного медичного застосування в Україні ще 2 липня 2021 року, однак тоді лікарі говорили, що вона з’явиться в нашій державі не скоро.  

Читайте також: Де у Тернополі цього тижня можна вакцинуватись проти COVID-19

Згодом 500 доз препарату для щеплення замовили за власний рахунок працівники однієї приватної компанії, що працюють на Алясці у сфері рибальства і мали вакцинуватися сертифікованою у США вакциною Janssen , щоб їх пустили в цю країну.

Читайте також: Користувачам “Дії” відкрили доступ до COVID-сертифікатів: як це працює

Нагадаємо, що Janssen  дозволена до екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також дозвіл на її використання дали США, Велика Британія, Європейський Союз, Швейцарія, Канада та багато інших держав.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: