Де у Тернополі цього тижня можна вакцинуватись проти COVID-19

Джерело: https://ternopilcity.gov.ua/news/51979.html

Упродовж поточного тижня, до 22 серпня, зробити щеплення у Тернополі можна щоденно у центрах масової вакцинації населення та в пунктах щеплень, яких у місті наразі є п’ять. 

У Центрі дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка та в ТРЦ «Подоляни» щеплення робитимуть вакциною Pfizer-BioNTech, однак у випадку поступлення до «Подолян» вакцини Moderna, Пункт почне використовувати саме її.

У пункті вакцинації, що розміщений в спорткомплексі Тернопільського національного медуніверситету на Коцюбинського, 3 застосовуватимуть CoronaVaс, у пункті, що на вулиці Шпитальній, 4 – CoronaVaс і AstraZeneca.

На базі комунального підприємства «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» щеплення робитимуть вакцинами CoronaVaс і  Moderna, а у випадку запитів від організованих колективів бригада медиків виїжджатиме для проведення щеплення препаратом Pfizer-BioNTech.

Аби зекономити час жителів громади можуть попередньо записатися на вакцинацію.

Для цього потрібно:

  1. Зареєструватись або авторизуватись у Кабінеті пацієнта на головній сторінці сайту  https://www.medical.te.ua/ua/.
  2. У Кабінеті пацієнта обрати розділ «Записатись на вакцинацію від COVID-19».
  3. Місце вакцинації – вибрати КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Тернопіль.
  4. Підрозділ медичного закладу для проведення вакцинації – вибрати один із зазначених вище пунктів вакцинації.
  5. Обрати етап щеплення: перший чи другий.
  6. Обрати доступні дату і час щеплення.
  7. Записатись на вакцинацію.

Отримати консультацію щодо вакцинації, термінів ревакцинації, місця проведення вакцинації та графіку роботи центрів вакцинації населення можна за телефоном гарячої лінії +380678811066.

За інформацією Тернопільської міської ради, станом на 16 серпня проти COVID-19  вакцинувалися вже більше 53 тисяч осіб, як тернополян, так і  мешканців області.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО
Теги: