Тернопільські спортсмени перемогли на Кубку України з вітрильного спорту

Тернопільські віндсерфінгісти вибороли увесь комплект медалей на Кубку України з вітрильного спорту, що відбувся у Дніпрі. Регата тривала з 11 по 15 серпня на Дніпрі, в акваторії місцевого яхт-клубу «Січ».

В рамках змагань провели десять перегонів у різних олімпійських класах вітрильних яхт та вітродощок.

Суперниками віндсерфінгістів-тернополян були близько пів сотні досвідчених спортсменів з усієї України – Маріуполя, Одеси, Харкова, Миколаєва, Полтави, Світловодська, Запоріжжя тощо.

В результаті змагань, у класі вітродощок «RS-X» серед чоловіків перше місце і звання володаря Кубка України виборов Мар’ян Воловець, срібним призером став Юрій Будай, третє місце зайняв Тігран Данієлян. Спортсмени на дніпровській регаті представляли обласну Школу вищої спортивної майстерності.

Серед жінок Кубок України здобула Аліна Нижегородова, вихованка КДЮСШ з водних видів спорту Тернопільської міської ради. Спортсменка виграла більшість перегонів і, обігнавши суперницю зі Світловодська з перевагою у сім очок, завдала їй нищівної поразки.

За словами тренера команди Олексія Нижегородова, змагання у Дніпрі підсумували багаторічну історію олімпійського класу вітрильних дощок «RS-X», оскільки вже наступну регату для дорослих спортсменів, що відбудеться в середині вересня у Маріуполі, проведуть у новому олімпійському класі «IQFoil».

Команда спортсменів-переможців з Тернополя повернулася додому і активно готується до чемпіонату міста з віндсерфінгу, який пройде на Тернопільському ставі наприкінці серпня. Змагання приурочені Дню міста, що святкуватимуть 27-28 серпня.

Автор статті: ТМЦ. ІНФО