ВООЗ розпочинає тестування нових препаратів проти COVID-19

Джерело: https://life.pravda.com.ua/health/2021/08/12/245610/

Всесвітня організація охорони здоров’я буде досліджувати три допоміжні лікарські засоби, аби перевірити їхню ефективність у лікуванні госпіталізованих із важкими випадками COVID-19.

Ліки, які проходитимуть тестування – це Артесунат, Іматиніб та Інфліксимаб. На даний момент їх активно використовують при боротьбі з іншими захворюваннями.

Препарати були обрані незалежною експертною комісією через їхній потенціал в зниженні ризику смерті у госпіталізованих пацієнтів з COVID-19,так пояснили свій вибір у ВООЗ.

Також консультативна група ВООЗ надала певні рекомендації щодо випробування тестованих лікарських засобів на хворих-добровольцях із «ковідом».

Зокрема, Артесунат, що використовується при малярії, вводитиметься пацієнтам внутрішньовенно протягом тижня, адже має протизапальні властивості.

Іматиніб вводитиметься хворим перорально, один раз на день протягом 14 днів, але лише у випадку ураження лейкозних клітин.

Натомість Інфліксимаб, що давно використовується для лікування захворювань імунної системи, вводитиметься госпіталізованим із COVID-19 внутрішньовенно.

Автор статті: Юля Пацкаль
Теги: