Засмічення горищ і дахів багатоквартирних будинків у Тернополі: куди повідомляти

Джерело: https://ternopilcity.gov.ua/news/51756.html

Почали надходити звернення від жителів багатоквартирних будинків про засмічення горищ будинків та перебування на дахах сторонніх людей.

Такі повідомлення отримує  управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.

Ключі від дахів та горищ повинні мати лише працівники обслуговуючого підприємства, а виходи туди повинні бути замкнені.

Тож в управлінні ЖКГ нагадують тернополянам, що у житлових багатоквартирних будинках очищення та прибирання покрівель здійснюють працівники обслуговуючих підприємств, отже доступ до покрівель будинків, мають лише працівники.

Перебування сторонніх осіб на покрівлях заборонене, адже у тернопільських багатоповерхівках не передбачено терас для влаштування зустрічей чи прогулянок.

Сторонні люди, які перебувають на даху, пошкоджують цілісність покрівлі, що спричиняє проблеми для жителів верхніх поверхів.

Розпиваючи алкогольні та інші напої на дахах будинків, люди залишають там сміття, яке становить пожежну небезпеку та потрапляє у водостічні мережі і блокує їхню роботу, що також спричиняє шкоду мешканцям.

Окрім того, в окремих будинках Тернополя деякі жителі облаштовують на горищі звалище – виносять старі меблі, одяг та інший господарський непотріб.

Звертаємося до тернополян, якщо ви стали свідком наслідків такої поведінки, надсилайте фото на «Електронну приймальню» або у приватні повідомлення на сторінку «Тернопіль житлово-комунальний» в соціальній мережі Фейсбук.

Автор статті: Юля Пацкаль
Теги: