На Тернопільщині облаштують відпочинкову зону «На хвилях Дністра»

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-yakisne-zhyttia/3294654-na-ternopilsini-oblastuut-vidpocinkovu-zonu-na-hvilah-dnistra.html

Мотиваційної відпочинкову зону «На хвилях Дністра» облаштують у місті Заліщики Тернопільської області за сприяння Британської ради.

Британська рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, що працює у більш ніж 100 країнах світу.

Ініціативна група спільно з ландшафтним дизайнером розробила проєкт благоустрою території майбутньої мотиваційної відпочинкової зони на березі Дністра. Ідею підтримали жителі громади і внаслідок голосування у соцмережі, Британська рада в межах програми «Активні громадяни» виділяє нам як переможцю конкурсу частину коштів на реалізацію задуманого. Таким проєктом хочемо згуртувати місцевих жителів та гостей навколо ідеї змістовного, якісного життя, відпочинку на природі, – розповіла авторка проєкту Алла Квач.

За її словами, спочатку прибирають майбутню відпочинкову зону, після чого виготовлять і встановлять лавки, ліхтарі, урни для сміття, пісочниці. На території розіб’ють клумбу і посадять дерева, тут буде безкоштовний Wi-Fi.

На впорядкованому новому пляжі проходитимуть квести для підлітків, фінали заїздів велосипедистів місцевого велоклубу, пікніки за участю місцевих жителів та туристів, що сплавлятимуться Дністром на катамаранах.

Автор статті: Юля Пацкаль
Теги: